Στις αρχές του 2020 το Ινστιτούτο ÖSD Ελλάδας ανέλαβε την πρωτοβουλία να συνεργαστεί με εκπαιδευτικά ιδρύματα. Σκοπός της συνεργασίας είναι η συστηματική καθοδήγηση των εκπαιδευτικών του εκάστοτε ιδρύματος με στόχο την αρτιότερη προετοιμασία των υποψηφίων. Υπάρχει ειδικό πλαίσιο που καθορίζει τη συνεργασία και τα πλεονεκτήματα αυτής.
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το Ινστιτούτο ÖSD Ελλάδας - Σχολή Μωραΐτη εύχεται σε σας και στις οικογένειες σας Καλό Καλοκαίρι!
Παράλληλα θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Ινστιτούτο θα παραμείνει κλειστό από τη Δευτέρα 29 Ιουλίου ως και τη Παρασκευή 16 Αυγούστου.
Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.